Každá nevesta a každé šaty sú iné. To je hlavný dôvod, prečo by si si mala dopriať šaty podľa svojich predstáv. Moje šaty sú šité na mieru, s použitím kvalitných materiálov, s ohľadom na detail a strih ktorý ti pristane.

 

Celková cena šiat je veľmi individuálna a odvíja sa od rôznych vecí, ako je strih šiat, použitý materiál, náročnosť práce. Cenu šiat si vieme upresniť na úvodnom stretnutí, kde si spolu prejdeme rôzny materiál a  strihy. Na záver ti vytvorím finálny nákres ako budú tvoje vysnívané svadobné šaty vyzerať.

 

Na prvé stretnutie si môžeš pripraviť obrázky čo sa ti páči, aký strih, materiál, detail preferuješ. Samozrejme nie je potrebná žiadna konkrétna predstava, ak nevieš aké šaty by si chcela alebo čo by sa ti hodilo, toto rozhodnutie nechaj na mňa, ja ti s tým pomôžem.

 

Celkový čas šitia záleží od toho ako som v danom období sezóny pracovne vyťažená. Väčšinou začínam šiť šaty 3-6 mesiacov pred svadbou – ale ako všetko aj čas prípravy záleží od našej vzájomnej dohody. Vždy je potrebne prvé stretnutie kde dohodneme materiál, strih, celkove prevedenie, pomeriam si ťa a preberieme všetky tvoje otázky a požiadavky. Nasledujú 2-3 skúšky s tým že, na poslednom stretnutí si šaty vyskúšaš, dokončíme detaily a keď je všetko tip top,  berieš si ich domov.

 

Prvé stretnutia už začínam robiť v týchto dňoch. Po prvom stretnutí nárokujem zálohu, ktorá je vo výške 50 percent z predpokladanej ceny šiat, zvyšok sa dopláca keď sú šaty hotové.

 

Materiál väčšinou zaobstarávam ja vždy po dohode s tebou, každú látku ktorá bude použitá na šatách predom odsúhlasíš ty.

 

V prípade ak by si si materiál chcela priniesť sama, nemám s tým problém,  ale k tomu by som ti povedala viac pri osobnom stretnutí.

 

Môj ateliér sa nachádza v Bratislave v Petržalke (viď poloha). Osobné stretnutia je potrebné vopred dohodnúť správou na facebooku, emailom, alebo telefonicky.

 

V prípade ak máš akékoľvek otázky tak ma prosím kontaktuj . Budem sa tešiť na našu spoluprácu.